Hrabě X

https://hrabe-x.blogspot.cz/

popis místnosti:

✰✰ PRO ŽIVÉ I NEMRTVÉ BYTOSTI, KTERÉ MAJÍ CO ŘÍCT ✰✰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ Do ročního výročí zbývá 38 dnů ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ 🌟🌟🌟🌟 Rozmanitost, neomezenost mysli, svoboda, pořádek! Není jen černá a bílá, my vidíme tisíc a jednu barvu duhy! 🌟🌟🌟 ⛔⛔ SEDMERO HX: ①Vstupuj s respektem ②Dodržuj obecná i místní pravidla ③Nenarušuj chod místnosti ④Nepřeháněj to se smajly ⑤Zdrž se hrubých vulgarit ⑥Nevstupuj s urážlivým, pohoršujícím či napodobujícím nickem ⑦Sex a seznamku hledej jinde ☠ Pravidla chat.cz a Místní pravidla (viz. web) zde platí jako zákon! ⛔⛔ ✰✰🌟✰✰ DVOJJEDINÁ MÍSTNOST ✰✰🌟✰✰

hodinová návštěvnost za 30 dní:

0:006:0012:0018:00

stálí správci

diskuze

  • Azazel Anděl 2017-09-10 22:19:57.740309+02:00
    Můj chatový důchod krapet narušila nutná aktivace a zvýšená činnost díky nutnosti "uhasit dva požáry", každopádně bych chtěl v tuto chvíli, kdy je již relativní klid, veřejně oznámit, že ještě dovedu místnost kterou jsem založil, tedy Hrabě X, k ročnímu výročí 1. listopadu 2017 (ustálení proběhlo 31. října 2016). Po tomto datu umrtvím aktivity na tomto chatu a v naší místnosti, rád bych si ponechal jako zakladatel práva SS, každopádně má účast by byla velmi sporadická a hlavní zásadní spravování místnosti by bylo zcela na jiných bytostech. Stejně jako k půlročnímu výročí, tak i k ročnímu působení naší místnosti vznikne hodnocení celého období fungování místnosti, která prakticky poté, co se stala velkou místností, zaujímala konstantně a dlouhodobě pozici jedné ze dvou hlavních a zásadních místností na chat.cz. Toto hodnocení bude tentokrát pravděpodobně rozšířené o vyjádření k celému chatu obecně.

    Jelikož podobný zásadní krok chystá i moje kolegyně Eludora Midelia, tímto bych rád vyhlásil jakési Výběrové řízení na dvě místa SS. Zájemci mohou psát mně do vzkazníku, či veřejně projevit zájem zde na diskuzi. Uvítal bych i vyjádření či rozumné návrhy kohokoliv, nejen bytostí kolem naší room. Děkuji předem všem za účast a věřím v úspěšné pokračování Hraběte X i po datu 1.11.