nopanties

věk: 19 let
registrace: 27. ledna 2018
naposledy: sobota, 24. února 2018 10:59
profil zobrazen: 370x

právě chatuje v: jen tak
online: profily [11:03]
Píše o sobě
FAQ (Často kladené otázky)

>>> Odkud jsi?

Byt mám v praze, ale většinu času trávím v zahraničí.

>>> Co děláš?

Momentálně pracuji v jednom klubu v Německu. Pro ty, co mají dočasně nebo trvale mozek mezi nohama, dodávám, že nejsem prostitutka, jak jim automaticky naskočí v jejich spermiovém mozečku (a takových tu není úplně málo) při slově klub. Jde o exkluzívní klub s placeným členstvím a v jeho prostorách není sex vůbec povolený snad s výjimkou občasných erotických vystoupení. Pracuji za barem. Občas zaskakuji za chybějící servírku.

>>> Jsi nadržená?

To vás zklamu. Mám pravidelný sex a určitě nechodím na chat za sexuálním uspokojením. Ti co chtějí na dálku vyhonit, jsou opravdu na špatné adrese. Na druhou stranu vtipný, inteligentní flirtík je příjemné osvěžení konverzace.
"There is no substitute for good real sex." nopanties

>>> Máš kluka?

Nemám v současné době vážnou známost, jenom "fucking buddies". Nechodím sem ale proto, abych si někoho našla a to ani tebe i když jsi jistě naprosto úžasný, vtipný a charismatický samec.

>>> Proč jsi na chatu?

Hlavně proto, že jsem skoro pořád v cizím prostředí a chci si občas psát v češtině. Ideálně o něčem zajímavém, třeba o cestování, historii, hudbě, jídle a klidně i o sexu. Jenom k tomu poslednímu bych dodala, že hláška "stříkám silně a daleko" nebo otázka "máš ráda velký a tvrdý?" mě většinou odradí od dalšího povídání. Jestli nevíte proč, tak se ani nepokoušejte začínat.
Přátelé